Cilt BAKIMI

Hava kirliliği, yoğun güneş ışınları ve saatlerinizin büyük bir  bölümünü geçirdiğimiz  havasız, kapalı ortamlar, ilerleyen yaş ve bazı kozmetik ürünler, cilt bakımına olan ihtiyacımızı arttırıyor.  Clinera Cilt Bakım ürünlerini,  günlük bakım rutinlerinizde kullanarak, bu tür durumda yapabileceğiniz en kolay ve etkili yoldur. Cilt bakım ürünlerini alırken dikkat etmeniz gereken ilk şey, cilt tipinize uygun ürünlerin ve dermatolojik olarak test ediilmiş ve etkili ürünleri tercih etmek sizi daha kesin sonuça götürecektir. 

Cilt Bakım Ürünleri

Cildinizin ihtiyacına göre bir cilt bakım kremi kullanarak, uzun yıllar aynada gülümseyerek bakacağınız bir yüze sahip olmak sizin elinizde. Özellikle yüz bakım kremleri, kozmetik ve bakım söz konusu olduğunda mutlaka edinmeniz gereken ürünlerin başında geliyor. Düzenli bir şekilde nemlendirerek yüz bakımı yapmak, cildinizde oluşması muhtemel lekelerin, kırışıklıkların ve renk eşitsizliklerinin önüne geçebilir. Yüz bakım ürünlerinde antioksidan ve nemlendirici etkili formüle sahip tercihler yaparak, yaşlanma belirtilerini en aza indirebilirsiniz. Yüz bakım kremi ve temizleyici, serum gibi diğer yüz bakım ürünleri seçimlerinizi buna göre değerlendirebilirsiniz. Cilt bakımında en sık tercih edilen ürünlerin başında gözenekler için formüle edilmiş içerikler geliyor. Tıkanmış gözenek sorunları yaşamamak için peeling jel etkili gözenek temizleyici ürün; küçük gözenekler ile sağlıklı ve pürüzsüz bir cilt görünümü içinse gözenek sıkılaştırıcı krem kullanabilirsiniz. Ciltteki renk eşitsizliklerini gidermek ve aydınlık bir görünüme kavuşmak içinse devreye leke kremi ve C vitamini serumu giriyor.

Cilt Bakım Serumları

CLINERA® pore reducing serum; gözenek sıkılaştırıcı serum Niacinamide içeren formülü ile peeling etkisi yaratarak tıkanmış gözenekleri, cildin kusurlu görünümünü ve lekeleri hedefler. Günlük bakım rutininize ekleyeceğiniz sıkılaştırıcı bir adımla eşit ve pürüzsüz bir cilt görünümüne sahip olabilirsiniz. İçerdiği nemlendirici özlerle cilde ekstra yumuşaklık sağlar. Cilt tarafından hızlı emilen ve tüm cilt tipleriyle uyumlu bu serum, cilt üzerindeki eşitsizlikleri ve gözenekleri zamanla azaltarak daha sıkı, eşit ve genç bir görünüm sağlar.