Cildinize harika ve doğal bir görünüm kazandırmak için çok şey yapılabilir. Kim cildinin parlak ve canlı bir görünüme kavuşmasını istemez ki!

Clinera Leke Karşıtı Krem sayesinde;

• Güneş ışığı lekeleri

• Sivilce lekeleri

• Siyah noktalar

• Yeni oluşan çiller

• Hamilelikte oluşan lekeler

• Ağda ve epilasyon lekeleri ve 

• Ellerde oluşan yaşlılık lekelerinden 

cildinizi kurtararak pürüzsüz ve duru bir cilde kavuşabilir, ayrıca cildinizi günün yorgunluğundan ve toksinlerden arındırılarak cilt renginin homojen bir duruma getirilmesi ve doğal ışıltısına kavuşması sağlanabilir.

Leke karşıtı beyazlatıcı krem kullanımı cildinizi iyileştirmek için etkili bir yoldur. Bununla birlikte özel olarak formüle edilmiş NIACINAMIDE & GLYCOLIC ACID cilt aydınlatma ürünü sayesinde cildinize mükemmel bir görünüm sağlar. Bu tedavi ile cildinizin dokusunu canlandırabilir ve daha parlak, daha genç görünmesini ve tazelenmesini olumlu bir şekilde gözlemleyebilirsiniz.

Niacinamide (B3 Vitamini) Etkisi

Genetik yapı, güneşe maruz kalma süresi, kullanılan kimyasal maddeler, hormonal tabletler ve doğumsal faktörler leke oluşumunda etkilidir. Niasin yani B3 vitamini, cilt lekelerini azaltmada ve yeni leke oluşumuna karşı kullanılabilecek mucizevi bir vitamindir. Yapılan klinik testlerde, çoğu kişide günlük kullanım ile 12 haftada sonuç alınmıştır. (Pigmentasyonda % 35-68 oranında azalma görülmüştür). Cilt tonu düzensizliklerini (leke tedavisi) gidermedeki başarısıyla bu akıllı bileşeni herhangi bir hiper-pigmentasyon tedavi planına dahil etmek günümüz şartlarında bir zorunluluk haline gelmiştir.

Glycolic Acid Etkisi

Glikolik asit doğal olarak oluşan bir maddedir. Glikolik asit, başka bir adıyla alfa-hidroksi asit (AHA) olarak bilinen bir AHA formudur. Bitki şekerlerinden türetilmiş, aynı zamanda yaygın olarak “meyve asidi” olarak da adlandırılır ve sağlıklı bir cilt elde etmek için kullanabileceğiniz en etkili kimyasal eksfoliyan maddelerinden biridir. AHA’lar; kir, yağ, yabancı madde ve ölü hücreleri çözmek için cilt hücrelerinin üst katmanları üzerinde çalışır. Cildinizde lekelerine karşı glikolik asit fiziksel bir eksfoliyan için mükemmel bir alternatif olabilir. Aşındırıcı olmayan dokusu, sert bir ovalamaya gerek kalmadan cilde kolay nüfuz eder ve taze cildin yüzeye çıkmasını sağlar. Cildi gençleştirmekten nemlendirmeye kadar birçok yarar sağlar. Cildin üst tabakasında biriken ölü cilt hücrelerinin yok olmasını, cilt lekelerinin giderilmesini, cilt gözeneklerinin açılmasını sağlar ve hayati bir yapısal protein olan kolajen üretimini artırmaya yardımcı olarak cildin esneklik kazanmasını sağlar. 

Cilt Tipleri

  • Tüm cilt tiplerinde kullanıma uygundur. 
  • Paraben, Mineral Oil, Petrolatum (Vazelin) içermez.
  • Herhangi bir yan etkiye rastlanmamıştır.

Kullanımı

  • Cildinizi temizleme ürünü kullanarak arındırdıktan sonra (Clinera Yıkama Jeli ve Clinera Tonik öneririz) günde iki defa (sabah-akşam) cildinize uygulayın.
  • Özel formülünde güneş ışınlarına karşı koruyucu etki bulunduğundan hem gece hem de gündüz kullanım için uygundur.