Koşulsuz şartsız sağlıklı bir cilt, güzelliğin en önemli unsurlarındandır. Güzel ve sağlıklı bir cildin temeli de bakımdan geçmektedir. Cildinizi uygun ürünlerle sabah ve akşam temizlemek cilt bakımının en temel gerekliliğidir. Zannedildiği gibi cilt bakımı, teferruatlı ve pahalı ürünler gerektirmez. Cildinize ihtiyacı olan doğru ürünlerle beklediğiniz sonuçları alabileceğiniz bir bakım yapmak elbette mümkün.  Bu bakımdan cildinizin temizliğinde büyük ve önemli rol oynayan Clinera Yüz ve Akne Temizleme Toniği çoğu kadının temizlik ritüeline girmekte iddialı! 

Clinera Yüz ve Akne Temizleme Toniği, içeriğinde cildi temizleyici, arındırıcı özelliklere sahip seçilmiş bileşenlerden oluşmaktadır. İçeriğindeki Hamamelis Virginiana ve Chamomilla Recutita sayesinde gün boyu kirlenen ve yağlanan cildinizi temizlerken aynı zamanda dezenfekte eder. Yüz temizliğinizin ilk adımında cildinizi yağlardan arındırırken ikinci adımda ise gözeneklerde kalan kirlerin sökülerek ciltten atılmasını sağlar ve bu sayede akne oluşumunu engeller. Özel olarak formüle edilmiş içeriği ile cildinizi yenilemeye ve ölü cildi atmaya yardımcı olur. Cildinizdeki parlaklığı önleyerek canlı ve ışıltılı bir görünüm kazanmasını sağlar. 

Hamamelis Viginiana & Chamomilla Recutita Nedir ?

Cildinize bakım yapmak için doğal bir yol arıyorsanız cilt bakımı rutininde “Cadı Fındığı” (Hamamelis) kullanın. Günümüzde cadı fındığı, FDA (U.S. Food and Drug Administration) tarafından kozmetik etkileri onaylanmış birkaç ağaçtan biridir. Amerika’nın soğuk bölgelerinde yetişen ağacın kabuklarından kaynatılarak elde edilen “doğal cadı fındığı” kozmetik sektöründe; cilt sıkılaştırıcı, gözenek temizleyici, siyah nokta arındırıcı ve yağ dengeleyici olarak kullanılmaktadır. Cadı Fındığının antibakteriyel özellikleri olduğu için, tahriş olan ve iltihaplanan cildi rahatlatabilir. Sivilce, akne, siyah nokta oluşumun hafifletilmesine yardımcı olur ve hamamelis yağı ile cildinizi yatıştırır. Mayıs papatyası olarak bilinen Chamomilla Recutita özleriyle de cildinize sakinlik kazandırırken aynı zamanda ferah bir nefes almasını sağlar. Chamomilla Recutita Extract içeriğinde ki uçucu yağların anti-alerjik etkisi sayesinde alerjik cilt tahrişlerinde ve ışın tedavilerinin yarattığı hasarları iyileştirmede yardımcı olur. 

Tek Üründe 5 Çözüm !

Clinera Yüz ve Akne Temizleme Toniği özel olarak hazırlanmış formülü sayesinde;

Arındırıcı Etkisi ile cilt yüzeyindeki gözle görülmeyen kalıntılardan etkili bir arınma sağlar.

Nemlendirme Etkisi ile cildin doğal nem dengesini destekleyerek ciltte yumuşak ve nemli bir his bırakır.

Temizleyici Etkisi ie cildi yağ ve kirden temizleyerek nefes almasını sağlar.

Cilt Kusurlarını Azaltır, pürüz ve kızarıklıkların giderilmesine yardımcı olur.

Cildi Kusursuz Bir Makyaja hazırlar, bir sonraki cilt kremi ve makyaj uygulamaları için ciltte kusursuz bir altyapı oluşturur.

Kullanımı:Tüm cilt tiplerinin kullanımına uygun olarak hazırlanan Clinera Yüz ve Akne Temizleme Toniği’ni, yüze masaj tekniği ile uygulanmalıdır. Çenenizden yanaklarınıza doğru (aşağıdan yukarıya) kan dolaşımınınız arttıracak şekilde uygulayın. Alın ve ağız çevrenize de aynı şekilde tekrarlayın. Bu uygulama hem cildinizi temizleyecek hem dinlendirecek hem de artan kan dolaşımınız ile cildinizin yenilenmesini ve canlanmasını hızlandıracaktır.