Vücut Bakımı

Mutlu bir hayat, yaşamak istediğimiz tüm güzellikleri ancak sağlıklı bir vücuda sahip olduğunuzda gerçek kılabilirsiniz. Düzenli beslenme, spor ve uyku  ile vücudunuzu hem güçlendirip hem güzelleştirebilirsiniz. Ayrıca Vücudumuza günlük rutin vücut bakımı yaparak da güzelleştirebilirsiniz. Vücudumuzun kuru kalmasını ve pul pul dökülmesini önleyebilir, parlak, ipeksi, yumuşak bir cilte kavuşabiliriz. Vücut jeli, bu sorun için adeta bir kurtarıcı görevi görür. Vücut bakım kremi, cildinize ihtiyacı olan nemi sağlar ve böylece cildiniz sağlıkla ışıldar.

Vücut Bakımında Leke Giderici Ürünler

Cildinizi kurtararak pürüzsüz ve duru bir cilde kavuşabilir, ayrıca cildinizi günün yorgunluğundan ve toksinlerden arındırılarak cilt renginin homojen bir duruma getirilmesi ve doğal ışıltısına kavuşması sağlanabilir.

Leke karşıtı beyazlatıcı krem kullanımı cildinizi iyileştirmek için etkili bir yoldur. Bununla birlikte özel olarak formüle edilmiş NIACINAMIDE & GLYCOLIC ACID cilt aydınlatma ürünü sayesinde cildinize mükemmel bir görünüm sağlar. Bu tedavi ile cildinizin dokusunu canlandırabilir ve daha parlak, daha genç görünmesini ve tazelenmesini olumlu bir şekilde gözlemleyebilirsiniz.

Selülit İçin Vücut Bakım Ürünleri

Selülit şikayetlerinin önüne geçmek için Clinera selülit jeli kullanabilirsiniz. Bu ürün ile Cildiniz sıkılaşırken, depolanan yağları azalır. Vücut dokusunun tekrar şekillenmesini sağlar. Clinera Firming Gel, vücudunuzun belirli bölgelerinin cerrahi bir işleme ihtiyaç duymaksızın incelmesini sağlar. Karın-Bel, kalça, basen ve kol gibi sorunlu bölgelerde etki gösterir. Clinera Firming Gel, uygulanan sorunlu bölgelerdeki yağ hücrelerinin parçalanmasını ve yağ dokusunun kalınlığının % 20’ye kadar azalmasını sağlamaktadır.  Bu üründe iki yenilikçi bileşen olan Phytosonic® & Pleurimincyl® ’in kombinasyonu  kullanılmıştır. Selülit tedavisinde kullanılan etkenler patentli ve bilimsel temelli bir formülden oluşmaktadır.  Clinera Firming Gel karın-bel, kalça, basen ve kol gibi sorunlu vücut bölgelerinizin sıkılaşmasını sağlar.